niedziela, 1 stycznia 2017

Happy New Year!


Witajcie 
W Nowym Roku życzymy Wam dużo siły, cierpliwości oraz wytrwałości potrzebnych w osiąganiu obranych celów. Umieć wrócić, kiedy się zbłądzi..., uwierzyć na nowo, kiedy dopadnie nas zwątpienie.
Jedni rok 2016 pożegnali z żalem, bo minęło coś co nigdy nie powróci. Inni cieszą się, iż dobiegł on końca. Niektórzy może zapłaczą, bo nie tak to miało wszystko wyglądać, bo ktoś odszedł, bo wszystko znów jest pod górkę. I oto nadchodzi Nowy Rok, budzący nowe nadzieje na lepsze jutro, nowe marzenia, nowe plany. Znikają łzy i smutki i po raz kolejny pojawia się nadzieja na dobry rok. Życie to suma wzlotów i upadków, łez i uśmiechów. Nie wiemy co przyniesie nam rozpoczynający się rok, oby to był dobry rok. Rok spełniających się marzeń, odnoszenia sukcesów, nowych znajomości.  Życzymy Wam odwagi w walce o swoje. Nigdy się nie poddawajcie!  

A teraz słówko do każdej z Nas :)
Życzę Ci, abyś pokochała siebie. Zacznij wierzyć w siebie, w swoje siły, wspierać siebie. Upiększaj swoją duszę dobrą muzyką, książkami i pozytywnymi myślami. Dbaj o swoje ciało, zrób coś w końcu dla siebie. Bądź dobra dla siebie. Zacznij siebie rozpieszczać, nie odmawiaj sobie niczego. Spędzisz ze sobą resztę życia. Spędź je z osobą, którą kochasz. Dlatego życzę Ci miłości! Spróbuj - tylko od Ciebie zależy co będzie dalej!

4FS 💙💚

18 komentarzy:

 1. cudowne zdjęcia! Dziękuję za życzenia i Wam życzę wszystkiego co najwspanialsze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie sukienki <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2016/12/happy-new-year.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego Najlepszego na Nowy Rok kochana! Ależ pięknie wyglądasz, boska figura, nogi a sukienka <3 www.adriana-style.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wyglądasz, tylko pozazdrościć takiej idealnej figury :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie i seksownie :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęśliwego Nowego Roku :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna sukienka <3

  ---------------------------
  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna sukienka!:)
  Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń