O nas

Witajcie! 
Kilka słów o nas... :) 


Monika - jestem 26 letnią absolwentką pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej i zarządzania. W wolnych chwilach lubię oglądać pokazy mody i przeglądać czasopisma modowe w poszukiwaniu inspiracji, które mogę wykorzystać w tworzeniu swoich stylizacji.  Najlepiej czuję się w eleganckich setach przełamanych sportowym dodatkiem. Lubię podróże te małe i te duże, lubię poznawać nowe miejsca, nową kulturę i ludzi. Niepoprawna romantyczka, która ciągle buja w obłokach.  

Ania - jestem 25 letnią absolwentką ekonomii i informatyki i ekonometrii. Od niedawna jestem szczęśliwą żoną. Zawsze interesowałam się moda i urodą. Uwielbiam buszować w second handach w poszukiwaniu ubraniowych perełek. Nawet jeżeli na zakupach znajdę coś w innym rozmiarze niż swój to staram się przerobić tak daną rzecz aby wykorzystać ją w swoim looku. W swoich stylizacjach chcę pokazać, że nie należy ślepo podążać za modą i trendami. Trzeba zdrowo i z rozsądkiem podchodzić do tego co pokazują na światowych wybiegach. Lubię testować nowe kosmetyki, zarówno kolorowe jaki i pielęgnacyjne.

Agnieszka - jestem 23 letnią studentką zarządzania, poza modą interesuje się również sportem, przede wszystkim piłką ręczną i siatkówką. Luźny plan na uczelni pozwala mi na dorywczą pracę jako niania przesympatycznej dziewczynki. W swoich stylizacjach chcę przemycić troszkę sportowej elegancji, ponieważ takie połączenie jest dla mnie najwygodniejsze i najlepiej się czuję w takim zestawieniu. Realistka, śmiało patrząca w przyszłość. Odważna, lubiąca ryzyko i ekstremalne sytuacje.  


Magda - jestem 19 letnią uczennicą technikum gastronomicznego. Realistką, mocno stąpającą po ziemi.  W życiu zawszę staram się szukać pozytywnego aspektu i dążyć do wyznaczonego celu. Z racji na wybrany kierunek w szkole, lubię eksperymentować w kuchni i poznawać nowe przepisy. W swoich stylizacjach staram się nie zatracić dziewczęcego charakteru i stworzyć strój, który idealnie będzie nadawał się do szkoły i nie tylko. 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego bloga i mamy nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz